squash centrum hradec kralove

Squashová amatérská liga jednotlivců

Liga Ligová aplikace Login Aktuální rozlosování Žebříčky Liga

 

Vašek Fajta jr.

776 66 99 50

squashligahk@centrum.cz

22. února 2014
Výsledky ligy 2013

9. kolo skončeno, závěrečný turnaj odehrán a liga 2013 je u konce.

Malý okruh letadlem přihrála štěstěna Víťovi Stříteckému, velký okruh získal Pepa Kosinka.

V celkovém pořadí se na prvním místě umístil Jirka Vlček s pouhými dvěma prohrami za celou ligu, druhý skončil po ohromné stíhací jízdě Ondra Hepnar, který tak posunul Honzu Breznaye na třetí místo a čtvrtý skončil Honza Vlček.

Celkové výsledky zde.

Rozlosování skupin je pouze pro účely umístění - již dle nich nehrajte! Žebříček neodpovídá skutečným výsledkům - není v něm započítán závěrečný turnaj.

22. února 2014
Výsledky 4. turnaje

Závěrečný turnaj přinesl zajímavé zvraty. V semifinálových zápasech se utkaly Jirka Vlček s Ondrou Hepnarem a Dan Petrilák s Filipem Noskem. V napínavém pětisetovém boji se podařilo zvítězit Ondrovi a připsal tak Jirkovi druhou porážku v lize 2013 (o tu první se postaral v ligovém zápase Honza Breznay). Do finále se ze druhé dvojice probojoval Dan rovněž v pětisetové bitvě. Přestože Jirkovi stačilo prakticky jakékoliv umístění na turnaji, aby obhájil první místo v lize, rozhodl se zabojovat a po pěti setech tak vyhrál místo třetí. Ve finálovém zápase bylo vidět, jak je Ondra z vítězství nabuzen. Po vítězství nad Jirkou už ani nepřipadalo u úvahu nic jiného než porazit Dana a turnaj vyhrát, což se mu podařilo ve třech setech. Ondrovi se tímto úspěchem podařilo zakončit stíhací jízdu a přeskočit Honzu Breznaye v bitvě o druhé místo v lize.

Kompletní výsledky (včetně bodů do ligy) zde.

(Berte v potaz, že se každému počítají jen dva nejlepší výsledky z turnaju. Počet připsaných bodů tedy nemusí odpovídat plnému počtu.)

22. února 2014
Hráči s nárokem na permanentku

Zde najdete seznam lidí, jež splnily podmínky na získání permanentky v hodnotě 1000Kč na solárium či posilovnu. Svou volbu pište do 9.3. na squashligahk@centrum.cz. (Po tomto datu budou permanentky připraveny k vyzvednutí na recepci - bude oznámeno emailem.)

Přijímáme poukázky

sodexo
active pass sodexo
edenred
multisport
benefit plus
beta-gallery
benefity

Návštěvnost

Dnes 149
Včera 694
Za 7 dní 3 405
Za 31 dní 13 179
Celkem 1 196 911
hradec kralove
prazdroj
MSMT
kralovehradecky kraj
I zde může být Vaše reklama

SQUASH CENTRUM HK - Třebeš


Hradecká 1770
Hradec Králové
500 12

495 271 525
604 777 722
info@squashhk.cz  Tato adresa NENÍ určena pro rezervace!

Odešlete nám svůj názor